Třídní schůzky se konají ve čtvrtek 7. 9. 2017 v 16.00 hodin ve všech třídách.

Uvítání do školního roku 2017/2018

Vážení rodiče,
vítáme Vás i Vaše děti v novém školním roce 2017/18, který zahajujeme v pondělí 4.9.2017.
Nové variabilní symboly dětí pro stálé platební příkazy (stravné, školné) platné pro tento školní rok budou k dispozici od tohoto dne na nástěnkách v šatnách a ve vstupní hale MŠ.
Těšíme se na Vás i Vaše děti.

Prázdninové přání

Tým zaměstnanců MŠ Rembrandtova přeje Vám i dětem překrásné prázdniny plné zážitků a těší se na nový školní rok, který začíná v pondělí 4. 9. 2017.

Školka v přírodě – 6. den

Posíláme rozlučkovou fotku z penzionu Mája, vyspinkáme se poslední noc a v neděli 9.00 – 9.30 pro nás přijede autobus, mezi 11.00 – 12.00 přijedeme na zastávku MHD Rembrandtova. Děti jsou v pořádku, počasí trochu horší a na rodiče se děti už moc těší.

Školka v přírodě – 5. den

V pátek nám Krakonoš doručil diplomy a užili jsme si karneval, jen se nám trochu pokazilo počasí, ale náladu nám to nezkazí!

Školka v přírodě – 4. den

Dnes jsme hledali Krakonošuv poklad a opekli si špekáčky. Počasí krásné, všichni jsou spokojení.

Školka v přírodě – 3. den

Dnes jsme navštívili dětské ZOO hřiště, kde jsme si prohlédli osliky, kůzlátka a ovečky. Všichni jsou zdraví a veselí, počasí skvělé.

Školka v přírodě – 2. den

Milí rodiče,

dnes jsme prošli na radu Krakonoše Lufťáckou cestu – protože jsme splnili všechny úkoly, máme diplom a samolepky. Počasí je bez deště a trošku chladnější, na výlety ideální. Děti jsou v pohodě a zdravé, nikdo si nestýská.

Školka v přírodě – 1. den (příjezd)

Dojeli jsme dobře a všechno, včetně počasí je skvělé, zítra jdeme po stopách Krkonoše, děti moc pozdravují a jsou spokojené.