Kdo jsme?

• Název: Mateřská škola Štěchovická, Praha 10, Štěchovická 1981/4, příspěvková organizace, odloučené pracoviště Mateřská škola Rembrandtova
  • Sídlo: Rembrandtova 2240 , Praha 10 – Skalka
  • Forma hospodaření: příspěvková organizace zřízená MČ Praha 10

Ředitelka školy:

• Mgr. Nedvědová Renata
  • Ředitelka MŠ Štěchovická s odloučeným pracovištěm MŠ Rembrandtova – kmenově v MŠ Štěchovická
  • tel: 739 902 170
  • e-mail: reditelka@msstechovicka.cz

Zástupkyně ředitelky:

Vedoucí školní jídelny:

Dobroty nám vaří:

• Vacíková Lenka, Volavková Michaela, Nemergutová Jana

O úklid se starají:

• Peterková Lenka
  • Vokounová Milena (školnice)
  • Pohlodková Olga (večerní úklid)

Provozní asistent: Nemergutová Jana

Asistent pedagoga: Macháčková Kateřina (třída Motýlci)

Charakteristika

MŠ Rembrandtova je od 1.10.2004 z rozhodnutí zastupitelstva MČ Praha 10 odloučeným pracovištěm MŠ Štěchovická.

V budově z roku 1972, která je po částečné rekonstrukci, jsou v provozu 4 třídy (Berušky, Kytičky, Sluníčka a Motýlci). Budova má velkou zahradu se spoustou vzrostlých jehličnatých i listnatých stromů a keřů vybavenou dřevěným domečkem a průlezkami, pro horké dny pergolami nad pískovišti a zrekonstruovaným mlhovištěm. MŠ se nachází v těsné blízkosti stanice metra A – Skalka.